מידע לאנשי מקצוע

הצגת או.איי. לעובדי הבריאות המקצועיים

האם יש לך לקוחות או פציינטים הממשיכים באכילת יתר למרות המלצותיך להם לשלוט במשקלם?

 

אכלני יתר אנונימיים אינם מתעסקים באספקטים הרפואיים של השמנה אלא בתכונה הכפייתית של אכילת יתר, לכן גישתנו משלימה את הטיפול הרפואי.

או.איי. אינה מתיימרת למומחיות בתזונה. כדי לקבל הדרכה ואישור תפריטי המזון, מופנים חברינו לרופאים ולדיאטנים מקצועיים.

 

אכלני יתר אנונימיים היא תוכנית מוכחת המבוססת על העקרונות של "אלכוהוליסטים אנונימיים". אנשים רבים מגיעים למשקלם המיוחל ומצליחים להתמיד בו על ידי שמירה על תוכנית החלמה זו.

 

אכלני יתר אנונימיים היא חברותא של גברים ונשים הסובלים מבעיה משותפת: אכילה כפייתית. אנו מתכנסים כדי להתחלק אלה עם אלה בניסיון, בכוח ובתקווה כדי לפתור בעיה זו ולעזור לאכלנים כפייתיים אחרים לעשות כמונו.

או.איי. מאמינה כי אכילת יתר כפייתית היא מחלה משולשת: פיזית נפשית ורוחנית, אשר בדומה לאלכוהוליזם ולהתמכרות לסמים, אפשר לרסן אותה אך לא לרפאה.

 

מטרתנו היא להימנע מאכילה כפייתית יום אחד ביומו. זאת אנו עושים על ידי קשר אישי יומי, פגישות ומילוי אחר תוכנית שנים עשר הצעדים של אלכוהוליסטים אנונימיים, כאשר אנו מחליפים רק את המילים "אלכוהול" ו"אלכוהוליסט" ב"אוכל" וב"אכלן-יתר כפייתי".

למרות שיש לאו.איי. היבט רוחני, זוהי אינה תוכנית דתית. כל אדם ברוך בבואו להשתתף. הדרישה היחידה לחברות היא רצון להפסיק לאכול באופן כפייתי. אין תשלומי חובה או דמי חבר באו.איי. אנו תומכים בעצמנו ע"י תרומותינו.

אנחנו מזמינים אתכם גם להגיע לפגישה פתוחה.

 

למידע נוסף הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר ע"י מילוי הפרטים הבאים, ונחזור אליכם בהקדם:

*=שדה חובה

שם *

מייל *

מספר טלפון

תוכן הפנייה