משפט יומי 26 במאי

"הימנעות פירושה חיים חדשים, לא להלכה כי אם למעשה. משמעותה היא להישמע להצעות, להאזין למישהו שיודע יותר ממני על החיים בהימנעות."
–    להיום, ע' 203

אני הקודמת תמיד ידעה את התשובות, תמיד היו לה רעיונות מוצלחים, אף פעם לא הקשיבה לאף אחד ולא יישמה הצעות. זה היה רצון-עצמי שהשתולל. כעת, כשאני קוראת משהו בספרות של או.איי., שומעת משהו בפגישה, או שהמאמנת שלי משתפת אותי במשהו, אני מביאה זאת לתשומת לבי, ומחפשת מקום לשלב אותו בחיי. אני חושבת כיצד אוכל לגרום לכך שזה יפעל עבורי, כיצד יש ביכולתי להתאים זאת.
עקב המחלה הזאת של אכילת-יתר כפייתית, אינני יכולה להרשות לעצמי להיות בררנית. כל מה שמובא בפניי, מובא מסיבה כלשהי, והמשימה שלי היא לקלוט אותו. ההחלמה שלי באו.איי. אינה יכולה לקפוא על השמרים ואסור שההתקדמות שלי תושעה. אינני יכולה לשלוט במחלה ההדרגתית הזאת של אכילה כפייתית.
אם אגלה פתיחות כלפי נקודות הראות של אכלני-יתר אחרים וכלפי אלה של אלוהים, אשאר בחיים. תודה לך, אלוהיי, על התובנות ועל ההתנסויות שאחרים משתפים אותי בהם. לגביי, מעגל החיים הוא עבודת הצעדים והימנעות מאכילת-יתר כפייתית. אני מיישמת מה שאני שומעת, בשגרה היומיומית שלי, וכך נעשית איתנה מבחינה רוחנית, בטוחה מבחינה רגשית, וכשירה מבחינה גופנית, ונשארת במצב זה.